Párové dekorativní vázy
porcelán, čtvercová základna, balustrové tělo se dvěma uchy s maskarony, na plášti plastické, pestře dokolorované figurální motivy podle antických předloh, bohatě zlaceno, Německo, Volkstedt - Rudolstadt, nepravá značka Neapole, počátek 20. století, výška 40 cm, vlasová trhlina (Čo)
25.05.2019 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 32.000,-
Párové dekorativní vázy
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |